בלוג

רפואה סינית בעמק יזרעאל

אני מטפלת ברפואה סינית 20 שנה. מתוכם כ 15 שנה  מטפלת ברפואה סינית בעמק יזרעאל,(לפני כן בתל אביב) עם המעבר צפונה פתחתי את  הקליניקה הפרטית בקיבוץ תל יוסף. כלי הטיפול שלי הם דיקור סיני , צמחי מרפא סיניים ופרחי באך. בנוסף, אני מרצה ללימודי צמחי מרפא סיניים כ 17 שנה ומלמדת בוגרים ומטפלים מוסמכים.

באופן טבעי, כאישה ומטפלת, אני עוסקת הרבה בתחום בריאות האישה: ווסתות כואבות לא סדירות, שחלות פוליציסטיות, אנדומטריוזיס, פוריות וקושי להיכנס להיריון, שימור פוריות, פוריות וגיל מאוחר, ליוויי הריון, לידה ופוסטפארטום, גיל מעבר, נפש, שינה, כאבים ועוד.

על תחומי טיפול נוספים, לחצו כאן

כלי העבודה הם הקשבה ותשאול, אבחנה וטיפול בעזרת דיקור סיני,צמחי מרפא סיניים ופרחי באך.

הקליניקה פתוחה לכל המשפחה ואני מטפלת גם בילדים ובגברים על מגוון בעיות שונות.  

אחד הכלים החשובים ברפואה סינית מלבד הדיקור, הוא השימוש בצמחי מרפא סיניים. תחילת השימוש בהם מתועד כבר  מלפני כ- 5000  שנה.

יותר מ 17 שנה אני מרצה ומלמדת צמחי מרפא ופורמולות סיניות לסטודנטים ובוגרי רפואה סינית ובשנים האחרונות גם מלמדת באופן פרטי קורסים שונים ללימודי צמחי מרפא סיניים, בעיקר בתחום בריאות האישה הקרוב לליבי.

 

אני בת זוג לניר, אמא לשלושה בנים, חובבת כלבים מושבעת ומיודדת מאוד עם חתולים. סיימתי לימודי רפואה סינית בשנת 2002 ,בוגרת לימודי פרחי באך משנת 2016 והיום, מעמיקה את לימודי הפורמולות הקלאסיות JING FANG ומרחיבה את ההעמקה בלימודי הדיקור, עם דגש על המרידיאנים המשלימים .

הקליניקה לרפואה סינית בעמק יזרעאל, בקיבוץ תל יוסף, אל מול נוף הגלבוע המשגע.

לאור השנה האחרונה שעברה על כולנו, בימי סגר וריחוק חברתי, ניתן גם לקבוע טיפול בצמחים ובפרחי באך, ללא הגעה לקליניקה.

קביעת טיפול בתיאום מראש בטלפון 0528496864